Gumball İzle Türkçe – Çizgi Film İzle


Çizgi Film Bilgisi: Gumball İzle Türkçe – Çizgi Film İzle

Gumball İzle çizgi filmine hoş geldiniz. Çocukların severek izlediği Gumball’ın eğlenceli ve komik dünyası karşınızda. Bu bölüm Gumball’ın 14.bölümüdür. Bölümün orjinal adı The Prank(Eşek Şakası).  GumballDarwin ve babası Richard yemek masasında oturmaktadırlar. Richard masada gazete okurken Gumball ve kardeşi Darwin, kahvaltıda tahıl yemektedirler. Gumball babasından şekeri uzatmasını ister. Baba Richard kıkırdar, şeker yerine tuz verir. Gumball, tahılına kattığı tuzun şeker olmadığını anlar. Babası şaka yaptığını belirtir. Tabii Gumball bu şakanın altında kalmayacaktır. Çizgi filmin geri kalanını hep birlikte izleyelim ve görelim. Gumball izlemek size büyük keyif verecek. İyi seyirler…

gumball çizgi film

Gumball Çizgi Filmi Hakkında :

Gumball Çizgi Filmi 2011 yılından itibaren yayınlanmaya başlanan Amerika-İngiltere ortak yapımı bir çizgi filmdir. Orjinal adı, “The Amazing World of Gumball” olan bu çizgi film mizah anlayışıyla kısa sürede çok sevilmiş ve bir çok hayran kitlesine ulaşmıştır. Şu an itibariyle Türkiye’de Cartoon Network kanalında yayınlanmaktadır.

Gumball Çizgi Filmi Ana Karakterleri:

 Gumball Watterson : Çizgi filmin ana kahramanıdır. 12 yaşında mavi renkli, çok yaramaz bir erkek kedi çocuktur. Yapmak istediği şeylerin çoğunu başaramaz. Okul arkadaşı Penny’i çok sever. 

Darwin Watterson : Gumball’ın kardeşidir. 1o yaşındadır. İnsanlara yardım etmekten çok hoşlanır.

Anais Watterson: Gumball’ın pembe bir tavşan olarak göreceğiniz kız kardeşidir. Sadece 4 yaşında olmasına rağmen çok zekidir.

Nicole Watterson: Gumball’ın annesidir. Çocuklarını çok sever ve onlar için elinden geleni yapar. Çizgi filmdeki en sorumlu kişiliktir. Mavi renkli bir kedidir.

Richard Watterson: Gumball’ın babasıdır. Pembe renkli, tombul bir tavşandır. Watterson ailesinde ki; sorumluluğu en zayıf kişidir. Evde genellikle televizyon izleyerek, video oyunları oynayarak zamanını geçirir. Çok yemek yer. 

Etiketler: , , , ,

Bu Çizgi Filmleri de İzleyin!

Bu Çizgi Filmi Beğendin mi?

Gumball İzle Türkçe – Çizgi Film İzle Oyunu Için 2 Yorum

Meryem Demişki

Ben gumbll ı çok severim.

zeynep Demişki

……………………………………….. iyi